LEASEIR MHR


Rinkitės rinkos lyderį – diodinį lazerį „Leaseir MHR“!

Norint, jog plaukelių šalinimo lazeris tinkamai atliktų savo funkciją, prieš jį įsigyjant, rekomenduojame susipažinti su svarbiausiomis savybėmis. Tai – būtina sąlyga, jog lazerinis plaukų šalinimo aparatas kokybiškai ir efektyviai sunaikintų plaukų svogūnėlius bei, sėkmingai pabaigus procedūrų kursą, leistų džiaugtis švelnia, glotnia oda. Minėti rezultatai, Jums, kaip savo srities specialistui, reiškia ne tik profesionalumo įrodymą, bet, svarbiausia, patenkintus klientus ir teigiamus jų atsiliepimus, bylojančius, jog plaukų šalinimas lazeriu Kaune (ar bet kuriame kitame mieste, kuriame dirbate), turėtų būti patikėtas būtent į Jūsų rankas!

Galia

Ilgalaikis plaukelių pašalinimas yra įmanomas tik tada, jei lazeris turi pakankamai galios sugeneruoti trumpus, tačiau labai galingus impulsus. Kas nutinka, kai procedūrai yra pasirenkamas per silpnas plaukelių šalinimo lazeris? Tokiu atveju galima tikėtis tik trumpalaikių rezultatų. Pirminis efektas, tai yra ženkliai sumažėjęs plaukelių kiekis, gali tenkinti, tačiau, vos tik nutraukus procedūras, jie nuolat atauginės ir Jūs negalėsite sėkmingai užbaigti viso kurso. Klientų nepasitenkinimas, jog 10 ar 12 epiliacijos procedūrų taip ir neatnešė pageidaujamų rezultatų, visai suprantamas, ar ne?

 „Leaseir MHR“ – patikimas, patikrintas ir efektyvus diodo lazeris. Šis, Ispanijoje gaminamas prietaisas, dėl puikių techninių parametrų, pelnytai vadinamas savo srities rinkos lyderiu. Diodinis lazeris „Leaseir MHR“ yra labai galingas, geba generuoti itin didelės galios trumpus impulsus. Taip pasiekiamas ilgalaikis glotnios odos efektas. Idealiai pašalinami net šviesūs, vadinamieji „likutiniai“ plaukeliai, prieš kuriuos kiti lazeriai yra bejėgiai.

Šūvių skaičius

„O mūsų lazeris turi 20 mln., 40 mln., 100 mln. šūvių!”, – tokiais įspūdingais skaičiais neretai „svaidosi“ platintojai, siūlydami savo produktus. Norime atkreipti dėmesį, jog svarbu ne tik lazerio turimų šūvių kiekis, bet ir faktas, kiek jų prireikia procedūros atlikimui. Kuris lazeris efektyvesnis: tas, kuris turi 20 mln., šūvių, tačiau, epiliuojant kojas, sunaudojama 20 000 šūvių, ar turintis 7 mln. šūvių, bet kojų epiliacijai sunaudojantis 2000?

Klientams, norintiems įsigyti plaukų šalinimo lazerį „Leaseir MHR“, pateikiame visą techninę informaciją, susijusią su prietaisu. Taip pat pridedame dokumentą, patvirtinantį, jog šis efektyvus diodinis lazeris atsiperka labai greitai. Tad, vertinant prietaiso efektyvumą, diodinis lazeris kaina, kurią mokate jį įsigydami, nebeatrodo tokia didelė investicija!

Saugumas

Dar vienas niuansas, į kurį svarbu atkreipti dėmesį, renkantis lazerį – nuskausminimo (odos šaldymo) sistema. Pastaroji įtakoja ne tik tai, ar plaukų šalinimas diodiniu lazeriu nesukels klientui fizinio diskomforto ar net skausmo, bet ir lemia procedūros saugumą.

Dalis lazerių turi vėsinimo sistemą, atšaldančią manipulos galiuką, bet, darbo eigoje, pastarasis, dėl lazerio generuojamos šilumos, sušyla. Dėl to vėsinimo funkcija tampa neefektyvi.

Dar vienas privalumas, kuriuo pasižymi „Leaseir MHR“ plaukelių šalinimo lazeris – galinga šaldymo sistema, išlaikanti pastovią  manipulos galiuko temperatūrą.  Tai reiškia, jog visos procedūros metu oda yra šaldoma, taip ne tik apsaugant klientą nuo nemalonių pojūčių, bet ir garantuojant saugumą.

Greitis

Rinkoje siūlomi lazeriai veikia naudodami skirtingas plaukelių šalinimo technikas. Vienos jų – susijusios su energijos kaupimu. Vieną odos zoną veikiant tam tikrą nustatytą laiką, yra kaupiama energija, kurios turi pakakti plauko svogūnėlio sunaikinimui. Kiti lazeriai generuoja stiprius energijos impulsus, tad ta pati zona yra veikiama tik vieną kartą.

Naudojant „Leaseir MHR“ lazerį,  galima pasitelkti ABI technikas! Visgi, įrodyta, jog šviesiai europiečių odai didesnį efektą garantuoja antrasis būdas,  kai plaukų šalinimas diodo lazeriu yra pagrįstas stipriu, momentiniu energijos pliūpsniu.

Ir tai – puiki žinia, Jums, kaip specialistui, kuriam svarbu ne tik darbo kokybė, bet ir greitis! Geriausią rezultatą su „Leaseir MHR“ lazeriu pasieksite labai greitai! Atlikdami viso kūno (rankos, kojos, bikinis, pažastys) plaukelių šalinimo procedūrą su „Leaseir MHR QUAD“, užtruksite iki valandos laiko! Juk laikas Jūsų darbe, tai – pinigai, ar ne?

Paprastas naudojimas

„Leaseir MHR“ diodiniai lazeriai – galingi, galimybių bei parametrų kombinacijų gausa išsiskiriantys, tačiau neįtikėtinai paprastai naudojami plaukelių šalinimo prietaisai. Kartu su produktu gausite išsamią naudojimo instrukciją, itin praversiančią pradedantiesiems meistrams.

Profesionali pagalba, susidūrus su neaiškumais

 Jei, naudodami šį lazerį, susidursite su kokiomis nors problemomis ar klausimais, „Leaseir MHR“ komanda visada pasiruošusi Jums suteikti profesionalią ir operatyvią pagalbą!

Ergonomiškumas

„Leaseir“  lazeriai – malonumas ne tik klientui, net, ne mažiau svarbu, patogumas  jį naudojančiam specialistui. Prietaiso rankena yra ergonomiška, tad plaukelių šalinimo lazeris nesukels Jums momentinio diskomforto dirbant (pavyzdžiui, riešo skausmo) ir netaps ilgalaikių sveikatos problemų priežastimi. O tai, deja, neretai nutinka dirbant su ergonomikos reikalavimų neatitinkančiais prietaisai. 

Modelių įvairovė

Rinkoje siūlomi įvairių modelių „Leaseir“ lazeriai, besiskiriantys ne tik manipulos darbinio langelio dydžiu, bet ir skleidžiamų šviesos bangų ilgiu bei kombinacija. Norint priimti sprendimą, kuris „Leaseir MHR“ produktas yra tinkamiausias pasirinkimas Jūsų atveju,  derėtų atsižvelgti į darbo intensyvumą bei kitas, individualias aplinkybes.  

Šiuo, kaip ir kitais aktualiais klausimais, galite pasikonsultuoti su mumis! „UAB DEPORO“ –  oficialus „Leaseir MHR“ Lietuvoje atstovas.  

Noriu užsisakyti