Depiliacija cukrumi

Depiliacija Kaune

Kiekvienam malonu liesti švelnią ir glotnią odą, o greita depiliacija cukrumi padės to pasiekti. Mūsų „Deporo“ salone depiliacija atliekama profesionaliai ir efektyviai. Depiliacija Kaune atliekama greitai ir profesionaliai, o rezultatai džiugina ilgai. Studijoje dirbančios specialistės aktyviai domisi depiliacijos rinkos naujovėmis, dalyvauja seminaruose, tad procedūros atliekamos pagal geriausius pasaulinius standartus bei ištobulintas technikas.

Ilgai išlaikantis odos švelnumas ir glotnumas, kurį gali užtikrinti profesionali depiliacija – kiekvienos, savimi besirūpinančios moters pageidavimas. Tiesa, džiugu, jog depiliacijos tema tampa aktuali ir vis dažnesniam šiuolaikiniam vyrui, galvojančiam apie savo išvaizdą ir norinčiam jaustis patogiai bet kokioje gyvenimo situacijoje. 

Nors  depiliacija cukraus pasta, kaip vienas iš galimų depiliacijos metodų, nemažos dalies žmonių yra laikomas šių dienų grožio industrijos naujove, iš tiesų šis plaukelių šalinimo metodas atrastas dar senovės Egipte. Lipniai masei pagaminti buvo naudojamas cukrus, vanduo ir citrinos rūgštis. Žinoma, tobulėjant technologijoms, kito ir cukraus pastos sudėtinės dalys, tačiau ekologiškumas bei natūralumas išliko didžiausiais cukraus pastos privalumais, lyginant ją su kitomis plaukelių šalinimo priemonėmis. 

Mūsų grožio studijoje (UAB „Deporo“, Savanorių 125, Kaunas) dirbančios specialistės, atlikdamos depiliaciją, naudoja „Sugardep“ cukraus pastą. Ši priemonė, kaip viena geriausių cukraus pastų, yra vertinama ne tik Lietuvos, bet ir kitose pasaulio šalyse dirbančių grožio specialistų. Džiaugiamės, jog galime ir savo klientams suteikti galimybę džiaugtis ilgalaikiu odos švelnumu oda, išvengiant  kenksmingų medžiagų ir apsieinant be diskomfortą keliančių procedūrų.    

Kokie yra depiliacijos cukrumi privalumai, dėl kurių verta išmėginti šią procedūrą?

 

Depiliacija cukrumi – universalus depiliacijos metodas, kuriuo gali būti šalinami nepageidaujami plaukeliai, augantys įvairiose, net ir pačiose jautriausiose kūno vietose (ant kojų, rankų, pažastyse, bikinio zonoje, veido srityje ir kitur).

• Taikant šį depiliacijos metodą, yra pašalinami net patys trumpiausi, vos 5 mm ilgio plaukeliai. 

• Atliekant depiliaciją cukrumi, plaukeliai yra raunami augimo kryptimi. Tad ši procedūra, atliekama savo srities meistrės, nesus skausmo, kurio baiminasi dažna klientė. 

• Patyrusios meistrės, atlikdamos depiliaciją cukrumi, plaukelius pašalina labai greitai, kur kas sparčiau, nei naudojant vašką. Cukraus masę galima užtepti didesniame plote, todėl vienu judesiu pašalinamas didesnis plaukelių kiekis.

• Cukrus yra tirpus vandenyje, todėl cukraus pastos likučius po procedūros lengvai pašalinsite vandeniu.

• Depiliacijos cukrumi rezultatas, tai yra švelni, glotni, be nepageidaujamų plaukelių oda,  išlieka nuo trijų iki keturių savaičių.

• Procedūrai yra naudojama kūno temperatūros cukraus masė, todėl oda nenudega, nėra traumuojama, dirginama.

• Depiliuojant cukraus pasta, oda nėra pažeidžiama. Pasta prilimpa tik prie plaukelių ir negyvų odos ląstelių. Šią procedūrą pamėgusios ir reguliariai atliekančios klientės pastebi, jog, po depiliacijos cukrumi, oda tampa itin švelni, išvengiama įauginėjančių plaukelių rizikos. Juk, kaip žinia, cukrus veikia tarsi odos pilingas.

• Cukraus pastos sudėtyje, priešingai nei, pavyzdžiui, depiliaciniame kreme ar kitose depiliacinėse priemonėse, yra tik natūralūs ingredientai. Tad depiliacija cukrumi – idealus būdas džiaugtis efektyviais rezultatais tiek jautrios odos savininkėms, tiek ir besivadovaujančiomis globalioms idėjoms ir naudojančioms tik saugias, aplinkai nekenkiančias grožio puoselėjimo priemones. 

• Vertinant depiliacijos cukrumi efektyvumą ir ilgalaikius rezultatus, tai – ir savo kaina patraukli procedūra.  

Depiliacija cukraus pasta

Procedūra Kaina
Bikinis 18 – 20 Eur
Bikinis ( dalinis ) 10 – 12 Eur
Pažastys 6 – 10 Eur
Blauzdos 18 – 20 Eur
Kojos 30- 35 Eur
Rankos 10- 15 Eur
Sėdmenys 10- 15 Eur
VEIDAS
Viršutinė lūpa 3 – 5 Eur
Veidas 5 – 10 Eur

Kaip pasiruošti depiliacijos cukrumi procedūrai?

 

Norint, jog depiliacija cukrumi garantuotų maksimalų efektą, o plaukelių šalinimas nesukeltų nemalonių pojūčių, atkreipkite dėmesį į tinkamą pasiruošimą šiai procedūrai. 

• Kaip ir taikant bet kurį kitą depiliacijos metodą, ruošiantis plaukelių šalinimui cukraus mase, juos reikia šiek tiek paauginti. Idealiausias plaukelių ilgis – nuo 5 mm iki 1 cm.

• Dieną prieš procedūrą rekomenduojame atlikti odos šveitimą (pilingą). Taip pašiaušiami plaukeliai ir nutrinamas negyvos odos sluoksnis. 

• Procedūros dieną ant odos negalima tepti losjonų, kremų, aliejų.

• Procedūros dieną nesilankykite soliariume, nesideginkite saulėje.

Kaip yra atliekama depiliacija cukrumi? 

 

Cukraus depiliacija, pasidomėjus šios procedūros atlikimo eiga, atrodo nesudėtinga. Visgi, kaip ir kitas grožio procedūras, jos atlikimą derėtų patikėti šios srities specialistams. Profesionali depiliacija cukrumi Kaune ar kitame, strategiškai patogiame mieste – ne tik greita, efektyvius, ilgalaikius rezultatus garantuojanti procedūra. Patyrusios depiliacijos specialistės rankos – tai garantija, jog procedūra praeis be jokio fizinio diskomforto ar kitokių, nenumatytų situacijų. O kur dar malonus pašnekesys su meistre ar, priklausomai nuo Jūsų nuotaikos ir norų, galimybė visiškai atsipalaiduoti, leidžiant laiką jaukioje aplinkoje. 

Taigi, kas Jūsų laukia šios procedūros metu?

 

• Paruošta cukraus masė, priešinga plaukelių augimo kryptimi, yra užtepama ant depiliuojamos kūno vietos. 

• Cukraus masei sukietėjus, ji, atliekant staigų judesį, nuplėšiama. Šis veiksmas yra atliekamas plaukelių augimo kryptimi, taip pašalinant tik negyvą odos sluoksnį ir užtikrinant odos apsaugą nuo pažeidimų.  

• Baigus depiliaciją, oda ištepama specialios sudėties, raminančiu poveikiu pasižyminčiu kremu ar geliu. 

Kodėl naudojama „Sugardep“ pasta?

Šią pastą depiliacijoms atsirinkome iš daugybės prekinių ženklų ir tapome jos atstovais Lietuvoje ir užsienyje. Tai aukštos kokybės pasta, su kuria lengva dirbti ir ji duoda maksimaliai gerą rezultatą. Didžiuojamės, kad esame vieni pirmųjų pristatę šią pastą ir jos naudojimo techniką Lietuvoje. Mūsų specialistės nuolatos kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, mokymuose ir kursuose. Be to savo sukaupta patirtimi dalinamės su kitais: vedame mokymus ir ruošiame specialistus, todėl ir mūsų darbuotojai yra paruošti daugiametę patirti turinčių technikų. Mūsų salone dirbančios specialistės nuolat seka pasaulines šios srities tendencijas, yra atradusios savo techniką ir metodus, kurie duoda geriausius rezultatus.

Kokias kūno vietas galima depiliuoti cukrumi?

Cukrumi galima pašalinti plaukelius visose srityse, kur auga plaukeliai, išskyrus ausų ir nosies landas. Profesionali depiliacija atliekama veido (dažniausiai ūselių ar barzdos), kaklo, krūtinės, nugaros, pečių, juosmens, pilvo, pažastų, rankų, plaštakų, pirštų, kojų, kelių, pėdų, bikini zonose.

Depiliacijos pranašumai

Depiliacija cukrumi pasaulyje naudojama dar nuo Senovės Persijos laikų 1900 m. pr. Kristų. Tai greičiausiai buvo vienas pirmųjų būdų siekiant pašalinti nepageidaujamus plaukus. Mūsų naudojama ir atstovaujama profesionali „Sugardep“ cukraus pasta pagaminta iš natūralių ingredientų: maltozė, sacharozė, gliukozė, citrinų rūgštis ir vanduo. Beveik nėra žmonių, kuriems šie ingredientai netiktų, tad tai itin saugus pasirinkimas. Kad būtų tinkama naudoti ji nėra kaitinama aukštoje temperatūroje ir taip išvengiamas kliento nudegimo pavojaus. Cukraus pasta natūraliai suyra, joje nesikaupia bakterijos, tad tai yra saugus būdas šalinti plaukus. Panaudojus cukraus pastą ją yra itin paprasta nuvalyti, kadangi likučius lengva ištirpdyti vandeniu.
Didžiausias pliusas – tai greita depiliacija, kuri iš karto duoda norimą efektą: lygią ir švelnią odą vos po vieno apsilankymo. Efektas išlieka 3-6 savaites, priklausomai nuo plaukelių storio ir atspalvio. Reguliariai atliekant procedūras plaukeliai plonėja ir šviesėja. Cukrumi galima pašalinti net ir visiškai baltus, šviesius plaukelius, kadangi jam nedaro įtakos pigmento spalva.
Tai nėra brangi depiliacija, kaina už vieną zoną prasideda nuo kelių eurų.

Ko vengti ir kaip prižiūrėti odą po depiliacijos cukraus pasta?

 

Po to, kai Jums bus atlikta depiliacija cukraus pasta, specialistė pasidalins rekomendacijomis, ko vengti bei kaip prižiūrėti savo odą. Norint, jog procedūros rezultatai būtų efektyvūs, o oda nesudirgtų, būtina laikytis žemiau pateiktų patarimų. 

• 24 valandas po procedūros venkite pirčių, baseinų, atvirų vandens telkinių, labai karšto dušo.

• 24 valandas nesilankykite soliariume, nesideginkite saulėje.

• 48 valandas po procedūros nesportuokite ir venkite kitų, prakaitavimą skatinančių veiklų.

• 24 valandas po depiliacijos cukrumi ant odos netepkite losjonų, kremų, aliejų. 

• Po atliktos depiliacijos nešveiskite ir nepilinguokite odos. Tačiau, praėjus 3 dienoms po depiliacijos cukrumi, rekomenduojama atlikti odos šveitimą ir kartoti šią procedūrą kas 3-4 paras. Reguliariai atliekamas odos pilingas efektyviai sumažina plaukelių įaugimo riziką. 

• Atlikę odos šveitimo procedūrą, naudokite lengvos tekstūros, drėkinančius, odą minkštinančius kremus ar losjonus, sudėtyje turinčius aliejų. 

• Jei Jums buvo atlikta pažastų depiliacija cukraus pasta, dieną po procedūros nenaudokite dezodoranto ar antiperspiranto. 

• Jei Jums buvo atlikta bikini depiliacija cukrumi, parą po procedūros rekomenduojama vengti seksualinio kontakto. 

• Po atliktos depiliacijos veido srityje, 48 valandas nerekomenduojama naudoti dekoratyvinės kosmetikos priemonių. 

• Pirmomis dienomis po procedūros, rekomenduojama rinktis neaptemptus, iš natūralaus audinio pagamintus rūbus. 

Kaip dažnai turėtų būti atliekama depiliacija cukraus pasta?

 

Depiliaciją cukrumi atlikus pirmą kartą, sekantis Jūsų vizitas pas grožio specialistę turėtų būti praėjus maždaug 3-4 savaitėms po pirmosios procedūros. Kiekvieną kartą, depiliuojant odą cukrumi, rezultatas džiugins vis labiau. Plaukeliai ne tik ataugs vėliau, jie taip pat bus šviesesni, plonesni, retesni. Tad, norint džiaugtis švelnia, glotnia oda, įprastai pakanka, jog depiliacija cukrumi būtų atliekama maždaug kas 6 savaites. 

Tiesa, procedūros atlikimo dažnumas priklauso ir nuo to, kuri kūno vieta yra depiliuojama. Pavyzdžiui, kojų depiliacija cukrumi efektyvi išlieka maždaug 5 savaites. Tuo tarpu bikini zonoje plaukeliai auga greičiau, tad šiuos depiliuoti reikia dažniau, maždaug kas 3-4 savaites.  

SUSISIEKTI
Jeigu norite užsiregistruoti procedūrai ar turite su paslauga susijusių klausimų, rašykite mums!