PLAUKELIŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Deporo studijoje mes plaukelius šaliname naudodami naujausios kartos Diodo lazerį.
Kokie jo privalumai?

– Diodo lazeris – tai naujesnė plaukelių šalinimo technologija, nei Aleksandritas.

– Diodo 808 – 810 nm spindulys yra ilgesnis, nei Aleksandrito (755 nm), tad skverbiasi giliau ir pasiekia gilesniame odos sluoksnyje esančius plaukelius.

– Diodo lazeris yra saugesnis, jei oda tamsesnė ir tinka visų tipų odai: nuo šviesios iki tamsios.

– Plaukelių šalinimas diodo lazeriu yra neskausmingas.

– Patys naujausi diodo lazeriai gali turėti keletą bangos ilgių, pavyzdžiui, 810 nm bei 755 nm, (kaip aleksandrito) ir 1064 nm (YAG ). Būtent toks ir yra Deporo studijoje naudojamas lazeris! Taip mes galime užtikrinti klientams saugumą ir kokybę.

LAZERINĖ EPILIACIJA

Procedūra Kaina
Bikinis 59 Eur
Bikinis ( dalinis ) 49 Eur
Pažastys 39 Eur
Blauzdos 79 Eur
Šlaunys 79 Eur
Kojos ( visos ) 119 Eur
Dilbiai 49 Eur
Žąstai 49 Eur
Smakras 25 Eur
Viršutinė lūpa 25 Eur
Skruostai 25 Eur
Sėdmenys 39 Eur
Pilvo linija 24 Eur
Nugaros apačia 39 Eur
SPECIALŪS PASIŪLYMAI
Veidas 59 Eur
Bikinis + pažastys 79 Eur
Blauzdos + pažastys 89 Eur
Bikinis + blauzdos 99 Eur
Bikinis + blauzdos + pažastys 129 Eur
Kojos + pažastys 129 Eur
Kojos + bikinis 149 Eur
Kojos + bikinis + pažastys 169 Eur
Kojos + rankos + bikinis+ pažastys ( pilnas kūnas ) 219 Eur
Visas veidas + pilnas kūnas 259 Eur
Lazerinė epiliacja 1

Lazerinė epiliacija (depiliacija) – nuostabus šių laikų išradimas, palengvinantis mūsų kasdienybę ir leidžiantis atsikratyti nemalonių, varginančių ritualų, tokių kaip kasdienis plaukelių skutimas ar šalinimas kremais, skausminga plaukelių depiliacija cukraus pasta, vašku ar elektriniu epiliatoriumi. Lazerinės epiliacijos (depiliacijos) dėka netgi galime išspręsti tokias problemas, kaip nuolatos po oda įauginėjantys plaukeliai, odos bėrimai, sudirgimai ir uždegimai, sukelti tiek skutimosi priemonių, tiek depiliacinio vaško.

Tad kodėl dar ne visi pasinaudoja šia puikia galimybe pašalinti plaukelius visam laikui? Dirbdamos susidūrėme su daug skirtingų priežasčių:

– Vieni bijo, nes nesupranta, nežino, kaip tai vyksta ir bijo pakenkti sau ir savo odai;
– Kiti mano, kad ši paslauga vis dar labai brangi;
– Treti susidūrė su nekokybišku lazerinės epiliacijos (depiliacijos) atlikimu ir todėl nepelnytai nusivylė paslauga;
– Dar viena kategorija žmonių tiesiog patenka į kontraindikacijų turinčių asmenų grupę, kuriems tiesiog negalima atlikti plaukelių šalinimo lazeriu.

Pakalbėkime apie visas šias situacijas plačiau ir išsiaiškinkime:

– Kas yra lazerinė epiliacija (depiliacija) ir kaip viskas vyksta.
– Kaip jūs sutaupysite, pasirinkę epiliaciją lazeriu, o ne kitu būdu.
– Kas lemia paslaugos kokybę ir efektyvumą.
– Kada negali būti atliktas plaukų šalinimas lazeriu.

 

Kas yra lazerinė epiliacija (depiliacija) ir kaip viskas vyksta.
Plauko anatomija ir augimo fazės

Plauko svogūnėlis yra žmogaus odoje maždaug 4 mm gylyje. Dėl to reikia, kad lazerio šviesa patektų į tą gylį.
Plauko folikulas yra hormoniškai aktyvi struktūra, kontroliuojama iš anksto užprogramuoto ciklo, kuris priklauso nuo anatominės plaukų lokacijos, kitaip tariant, nuo plaukų augimo vietos, zonos.

Plaukai auga ciklais. Anagenas yra aktyvi plauko augimo faze, katagenas yra pereinamoji ir telogenas – ilsėjimosi (miego) faze. Anageno fazes trukmė lemia plaukų ilgį tam tikroje zonoje.

Lazerinis plaukų šalinimas efektyvus tik tuomet, kai plaukas yra aktyvioje arba anageno fazėje, kai plauko guolio (matricos) ląstelės aktyviai dauginasi ir kai plauke yra didžiausia melanino (pigmento) koncentracija. Katageno fazės metu ląstelės nustoja dalintis, plauko matrica regresuoja ir sumažėja kapiliarų maitinimas. Telogeninėje fazėje folikulas atsiskiria nuo papilių ir susitraukia iki trečdalio pradinio gylio, galiausiai iškrenta. Telogeninės fazės trukmė skiriasi skirtingose kūno vietose. Pavyzdžiui, ant kojų esančių plaukų telogeno fazė gali trukti net metus. Dėl šios priežasties lazerinės epiliacijos (depiliacijos) procedūras tenka kartoti ir niekada negalima tiksliai pasakyti, kiek konkrečiam žmogui procedūrų prireiks, kol bus pasiektas ilgalaikis rezultatas.
Plauko šaknyje gaminamas melaninas – pigmentas, kuris suteikia plaukeliams spalvą. Spalva priklauso nuo gebėjimo sugerti ir atspindėti tam tikras šviesos bangas. Ši savybė ir lemia lazerio poveikį: lazerio šviesa selektyviai sugeriama plauko, nepažeidžiant odos.

Kiekvieno žmogaus plaukų augimas, jo greitis, tankis yra individualus. Vieniems plaukai auga labai greitai, kitiems – itin lėtai. Plaukų augimo greitis, tankis, storis, spalva ir kitos savybės priklauso nuo genetikos, hormonų ar gali būti sutrikdytas tam tikros ligos.

Ligos, turinčios įtakos plaukų augimui, galėtų būti:

– Hipertrichozė – padidintas kūno plaukuotumas. Ši būklė yra susijusi su vyriškų hormonų – androgenų – pertekliumi.

– Hirsutizmas – padidėjęs moters plaukuotumas tam tikrose kūno vietose, kuriose paprastai ilgųjų plaukų nėra arba gali būti pastebimas tik nežymus plaukuotumas. Hirsutizmas atkartoja vyriško plaukuotumo bruožus (priklauso nuo androgenų stimuliacijos). Pats savaime hirsutizmas nėra sutrikimas, o simptomas, rimtesnės sveikatos problemos ženklas, ypatingai jei pasireiškia vėlesniame laikotarpyje po lytinės brandos. Hirsutizmas nėra tas pats, kas hipertrichozė, kuri irgi pasireiškia padidėjusiu plaukuotumu, tačiau ne dėl androgenų, bet kitų įgimtų ar įgytų metabolinių sutrikimų.

– Adrenogenitalinis sindromas, dar vadinamas įgimta antinksčių hiperplazija. Esant šiai būklei yra būdinga sutrikusi kortikosteroidų gamyba antinksčiuose. Tuomet antinksčiai gamina labai daug testosterono, tačiau nesugeba gaminti pakankamai kortizolio ir/ar aldosterono. Siekiant pagerinti šią būklę (kuri gali lemti ir hirsutizmą) gydytojui yra svarbu užtikrinti, kad pacientas būtų tinkamai kontroliuojamas pakaitiniu kortizoliu.

– Policistinių kiaušidžių sindromas (PCOS) yra dažna hormoninė liga, kuria serga teigiama jos serga kas 10 moteris. Dėl kintamo policistinių kiaušidžių sindromo pobūdžio jis yra diagnozuojamas pasitelkiant klinikinius, ultragarsinius ir laboratorinius tyrimus. Policistinių kiaušidžių sindromas yra būklė, susijusi su hormonų disbalansu. Dėl jo kiaušidės gamina per daug androgenų. Tai dažna hirsutizmo priežastis, o ji, kaip rašėme aukščiau, sukelia nepageidaujamą plaukuotumą. Moterims, sergančioms policistinių kiaušidžių sindromu, kiaušidėse susidaro keli maži folikulai, kurie atrodo kaip cistos, todėl terminas „policistinė“. Jie netampa pilnavertėmis kiaušialąstėmis, kurios gali ovuliuoti. Policistinių kiaušidžių sindromas gali būti gydomas hormonais, dieta, gyvenimo būdo pokyčiais. Pagerinus šią būklę gali sumažėti ir plaukuotumas nepageidaujamose kūno vietose. Tačiau ši liga linkusi atsinaujinti, o su ja grįžta ir plaukuotumo problema.

– Achard-Thiers sindromas yra retas sutrikimas, kuriam būdingas 2 tipo cukrinio diabeto išsivystymas kartu su androgenų (vyriškojo hormono) perprodukcijos simptomais, tokiais kaip per didelis veido ir kūno plaukuotumas. Achard-Thiers sindromas dažniausiai pasireiškia moterims po menopauzės, tačiau gali pasireikšti ir paauglėms bei jaunoms moterims. Achard-Thiers sindromo simptomai atsiranda prasidėjus 2 tipo diabetui. Pastarojo simptomai gali būti itin didelis troškulys ir apetitas, svorio kritimas, didelis gliukozės kiekis šlapime, dažnas šlapinimasis ir androgenų perprodukcijos simptomai, tokie kaip per didelis kūno plaukuotumas (hirsutizmas). Ypač išvešėja veido plaukai, pvz. atsiranda barzda, nuo kaktos ima trauktis plaukų linija, pažemėja balsas, padidėja klitoris, atsiranda nutukimas ir nevaisingumas. Papildomi simptomai gali būti menstruacijų nebuvimas, arba jos pasidaro itin retos ir/arba lengvos, atsiranda odos raukšlių patamsėjimas. Paauglėms ar jaunoms moterims Achard-Thiers sindromas taip pat gali būti diagnozuotas kaip policistinių kiaušidžių sindromas (PCOS).

– Kušingo sindromas atsiranda, kai yra kortizolio, antinksčių gaminamo hormono, perteklius. Kortizolis atlieka daug svarbių funkcijų ir yra būtinas gyvybei. Tačiau šio hormono perteklius neigiamai veikia organizmą. Kortizolio, dar vadinamo hidrokortizonu, struktūra ir veikimas yra klasifikuojami kaip gliukokortikoidų steroidai. Moterims, sergančioms Kušingo sindromu, gali pasireikšti nereguliarios menstruacijos ir pernelyg gausus plaukų augimas (hirsutizmas) ant veido, pilvo ir kojų.

Plaukų augimas taip pat keičiasi besikeičiant mūsų amžiui. Brandesniame amžiuje gali būti plaukų tankio sumažėjimas arba kaip tik plaukų tankėjimas. Perteklinis plaukų augimas paprastai susijęs su hormonais. Dauguma moterų, esančių menopauzės periode, pastebi padidintą plaukelių augimą veido srityje. Tai sukelia estrogenų kiekio sumažėjimas, kuris mažina androgenų, kurių taip pat yra moterų kraujyje, procentą, ir stimuliuoja barzdos sritį, o tai baigiasi naujais veido plaukų atsiradimu.

Lazerinė epiliacja 4
Kokiose kūno vietose gali būti atlikta lazerinė epiliacija?

Plaukų šalinimas lazeriu atliekamas veido, ausų, kaklo, krūtinės, nugaros, pečių, juosmens, pilvo, pažastų, rankų, plaštakų, pirštų, kojų, kelių, pėdų, bikini zonoje – visose zonose, kuriose auga nepageidaujami plaukai.

Kaip vyksta plaukelių šalinimo procedūra?

Plaukų šalinimas lazeriu – tai medicininė procedūra, kurios metu nepageidaujamiems plaukams pašalinti naudojamas koncentruotas šviesos pluoštas (lazeris). Plaukų šalinimo metu lazeris skleidžia šviesą, kurią sugeria plaukuose esantis pigmentas (melaninas). Šviesos energija paverčiama šiluma, kuri pažeidžia odoje esančius vamzdelio formos maišelius (plaukų folikulus), iš kurių susidaro plaukeliai. Plaukų šalinimas lazeriu veiksmingai lėtina plaukų augimą, o galutiniame rezultate plaukai išnaikinami iki 90-95 %. Siekiant gauti geriausius rezultatus gali prireikti kelių procedūrų. Kiek jų reikės priklauso nuo plaukų storio ir tankio. Esant itin dideliam plaukuotumui gali prireikti ir palaikomojo plaukų šalinimo. Šiuolaikinis plaukų šalinimas lazeriu efektyvus visų tipų odoms ir plaukams.

Plaukelių šalinimas diodo lazeriu skirstomas į tokius etapus:


1. Odos dezinfekavimas.
2. Zonavimas – pieštuku epiliuojamas odos plotas padalinamas zonomis.
3. Odos padengimas geliu.
4. Lazerinė epiliacija.
5. Odos nuvalymas.


Atliekant lazerinę depiliaciją visos procedūros metu klientas ir meistrė dėvi akių apsaugą, kuri apsaugo akis nuo lazerio šviesos. Specialistė prieš kiekvieną etapą perspės, kas bus atliekama, tad žinosite visą eigą ir galėsite jaustis patogiai. Sulaukiame klausimų ar neskausmingas plaukelių šalinimas lazeriu? Daugumai ši procedūra yra neskausminga, jaučiamas odos dilgčiojimas. Jautresnių odų savininkams procedūra tampa malonesnė atliekant 2-3 procedūrą, kuomet plaukas jau būna susilpnėjęs.


Po procedūros yra normalu, kad depiliuota zona gali būti paraudusi ar net šiek tiek patinusi. Šie pojūčiai išnyks per kelias dienas. Jei pastebite, kad raudonis ir/arba patinimas nemažėja, pleiskanojimas tampa itin didelis – nedelsiant susisiekite su mūsų salono specialiste. Plaukai lazeriu depiliuotoje vietoje iki kitos procedūros gali ataugti netolygiai – tai yra normalu, kadangi plaukų šaknys yra skirtingo stiprumo, todėl vieni plaukai pasiduoda greičiau, kiti lėčiau.

Kaip pasiruošti lazerinei epiliacijai (depiliacijai)?


Pirmiausia – jei turite gretutinių ligų, vartojate vaistus, įtariate, kad galite būti nėščia, neseniai vartojote antibiotikus – praneškite mūsų specialistei, kuri įvertins ar galima atlikti plaukų šalinimą lazeriu.


Prieš epiliacijos procedūrą rekomenduojame laikytis šių nurodymų:

• Likus 3 dienoms iki procedūros ant vietos, kuri bus depiliuojama, nenaudokite produktų, kurie gali sukelti jautrumą šviesai (pvz. salicilo rūgštis, hydroxy rūgštys, retinoliai, benzoilo peroksidas. Naudokite švelnų, odos neįjautrinantį prausiklį.
• Dvi savaites iki procedūros venkite intensyvaus deginimosi atviroje saulėje arba soliariumų. Plaukų šalinimas lazeriu atliekamas ant nenudegusios odos. Jei saulės ant depiliuojamos vietos išvengti nepavyks – būtinai naudokite SPF su 30 ar aukštesniu faktoriumi.
• Likus 14 dienų iki procedūros nesidarykite botokso injekcijų, odos užpildų injekcijų, mikrodermabrazijos ar cheminio šveitimo zonoje, kuri bus depiliuojama.
• Jei likus dviem savaitėms iki procedūros jums buvo paskirti nauji geriami arba leidžiami vaistai – susisiekite su mumis.
• Prieš procedūrą nusiprauskite duše paprastu muilu ar dušo žele, netepkite depiliuojamos zonos kūno kremu, aliejumi, losjonais, nesipurkškite kvepalais, nenaudokite dezodoranto.
• 24 valandos prieš procedūrą depiliuojamą zoną nuskuskite. Jokiu būdu nenaudokite pinceto, elektrinio epiliatoriaus ar depiliacinių kremų bent 2 savaites iki procedūros. Lazeris veikia plauko šaknis, tad jos turi būti „matomos“ lazerio spinduliui, kad lazerinė epiliacija būtų efektyvi.

Kas lemia paslaugos kokybę ir efektyvumą

Renkantis saloną dažnai kyla klausimas: kas lemia vieno ar kito salono, jų teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą? Mes manome, kad kokybė susideda iš 50% aukštos klasės įrangos bei 50% specialisto žinių bei patirties. Itin svarbu, kad pasitikėtumėte paslaugą teiksiančiu specialistu – plaukų šalinimas lazeriu yra sudėtingas ir delikatus procesas.

Procedūros metu svarbu ne tik kaip tiksliai atliekama lazerinė epiliacija, kaip puikiai dirba įranga, tačiau ir taip, kaip gerai specialistas geba įvertinti jūsų organizmo funkcijas, atpažinti galimus sutrikimus. „Deporo“ salone dirbančios specialistės kaskart įvertino kiekvieno kliento odą, plauko struktūrą, pagal tai parenka individualų kursą. „Deporo“ meistrės siekia absoliučios kokybės: nuolat investuoja į žinias bei savęs tobulinimą. Salono specialisčių naudojama technika yra unikali: tai yra kombinacija skirtingų technikų ir gamintojų rekomendacijų, remiantis iš užsienio profesionalų parsivežtomis žiniomis. Mūsų salone naudojamas Leaseir MHR yra stipriausias šiuo metu rinkoje prieinamas lazeris, lyginant su kitais žinomais ir populiariais modeliais. Mūsų pasirinkto lazerio dėka galime įgyvendinti kiekvienam klientui parinktus planus efektyviai.

Pas mus dirbančios specialistės nuolat tobulinasi kursuose ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje, domisi rinkos ir technikos naujovėmis, atradimais, tendencijomis, atliktais tyrimais, užsienio šalių praktika. Jos taip pat nuolatos tobulinasi ir lanko tarptautines parodas ir konferencijas, tokias, kaip pasaulinė grožio paroda Italijoje – Cosmoprof Bologna, tarptautinis medikų ir kosmetologų kongresas IMCAS World Congress, vykstantis Paryžiuje, Baltic Beauty Expo ir Baltmedica grožio specialistams ir medikams skirtos parodos, vykstančios Rygoje ir kt. Todėl pas mus, po plaukų šalinimo lazeriu, atsiliepimai yra patys geriausi. Klientai yra patenkinti pasiektais rezultatais.

Lazerinė epiliacja 5

Kaip jūs sutaupysite, pasirinkę plaukelių šalinimą lazeriu, o ne kitu būdu


Plaukų šalinimas lazeriu yra dažniausiai vienkartinė investicija – tai reiškia, kad užbaigus procedūras greičiausiai niekada nebeturėsite rūpintis nepageidaujamais plaukais. Tuo tarpu atliekant depiliaciją vašku ar cukraus pasta turite nuolat lankytis grožio salone, skirti tam savo laiką ir pinigus. Kad būtų lengviau įvertinti epiliacijos lazeriu pranašumus – pateiksime praktinį pavyzdį.


Plauku šalinimo lazeriu kaina yra daug pranašesnė už kitus plaukelių šalinimo būdus. Pažastų ir bikini zonos depiliacija kartą per mėnesį vidutiniškai kainuoja 30,00 Eur. Lankantis kas mėnesį per metus tam išleisite vidutiniškai 360,00 Eur. Tuo tarpu epiliacijos procedūros, toms pačioms zonoms (bikini ir pažastys) Deporo studijoje vidutiniškai jums kainuos 632,00 Eur (79,00 Eur x 8 peocedūros). Jei bikini ir pažastis depiliuojate ne vienerius metus – Jūsų išleista suma sieks dar didesnes išlaidas. Be to, atlikus epiliacijas lazeriu jums nebereikės:
– Nuolatos važinėti į procedūras kiekvieną mėnesį (jūsų brangaus laiko sąnaudos);
– Laukti, kol plaukeliai ataugs iki depiliacijai tinkamo ilgio;
– Slėpti ataugusių plaukelių ir laukti kitos depiliacijos procedūros;
– Nereikės iš viso šalinti plaukelių! Ir tai – nuostabiausia!


Efektyviai pašalinus plaukus lazeriu galėsite mėgautis visais atviros odos malonumais nesijaudindami dėl galimo neestetiško vaizdo. Be to, atlikus epiliaciją lazeriu dings ir jų įaugimo ar sudirgusios nuo skutimo odos problema. O taip pat nebereikės kęsti plaukų rovimo skausmo, kuris tam tikrose vietose yra itin nemalonus. Tad visi kiti depiliacijos būdai bus pamiršti!

 

Kontraindikacijos plaukelių šalinimui lazeriu

 

Žmonės, kurie prieš tai yra turėję šalutinių poveikių atliekant lazerinę epiliaciją, turėtų būti atidžiai įvertinami prieš procedūrą. Patariame imtis atsargumo priemonių prieš atliekant lazerinę epiliaciją žmonėms, kurie turi žemiau išvardintas savybes:


• Pasireiškia bakterinės, virusinės ar grybelinės infekcijos požymiai ar simptomai tose zonose, kur turėtų būti atliekama epiliacija.
• Pastebėtas nenormalus lytinių hormonų lygis.
• Neseniai vartoti antibiotikai (dauguma jų yra laikomi jautriais šviesai ir gali atsirasti nepageidaujamos odos reakcijos).
• Vartoja vitamino A rūgšties vaistus arba jų darinius, vietinius arba geriamus fotosensibilizuojančius vaistus.
• Anksčiau yra pasireiškęs jautrumas šviesai ar odos alergija.
• Piktybiniai navikai ar panašūs odos dariniai.
• Atviros opos.
• Epilepsija.
• Anksčiau buvusi sunkaus lygio aknė ar herpes virusas tose zonose, kur turėtų būti atliekama epiliacija.
• Imunosupresantų vartojimas, drabužių vilkėjimo problemos ar/ir antikoaguliantų (kraujo krešėjimą skatinantys vaistai) vartojimas.
• Nėštumas ir žindymas.
• Cukriniu diabetu sergantys klientai, kai liga nekontroliuojama (dėl opų rizikos nudegus odai).
• Sisteminė raudonoji vilkligė.
• Atsargumo priemonių reikia imtis, jei klientas turi keloidinių randų arba turi polinkį jiems formuotis.
• Pigmentiniai odos pakitimai.

Klientas privalo gauti savo gydytojo leidimą atlikti plaukelių šalinimo procedūrą, jei turi bet kurį aukščiau išvardintą ar bet kokį kitą diagnozuotą susirgimą.
Plaukų šalinimas lazeriu Kaune atliekamas „Deporo“ salone, adresu Savanorių pr. 125.

SUSISIEKTI
Jeigu turite mums klausimų ar norite užsiregistruoti procedūrai, užpildykite pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime!