PRESOTERAPIJA

PRESOTERAPIJA

Presoterapija — tai mechaninis limfodrenažinis masažas.

Presoterapijos tikslas – „išjudinti“ užsistovėjusią limfą, išvalyti limfinius takus ir pašalinti toksinus iš organizmo. Procedūros metu klientas užsideda specialų korsetą, kojines ir rankoves, į kuriuos aparatas paduoda suspaustą orą. Preso-masažas – tai ritmiška slėgio ir pauzių kaita. Oro bangos tiesiogiai mechaniškai veikia odą, poodines riebalų ląsteles, raumenis ir gilias venų bei limfos gyslas. Toks masažas atstato limfos ir veninio kraujo tekėjimą, didina metabolizmą, pašalina iš organizmo skysčių perteklių ir kenksmingas medžiagas, padeda atsikratyti patinimų, žymiai sumažina kūno apimtis.

Indikacijos

Presoterapija naudojama esant celiulitui, antsvoriui, edemai, „sunkių kojų“ efektui, odos glebumui, taip pat reabilitacijai po operacijų ar atsigavimui po sunkių treniruočių. Į bet kurią anticeliulitinę programą ar programą, kuri yra nukreipta kovai su nutukimu ir kūno apimčių mažinimui, būtinai įeina ir limfodrenažas, kadangi tik limfinė sistema gali pašalinti iš organizmo sunaikintas riebalų ląsteles ir jų turinį.

Privalumai

Tai efektyvi procedūra – rezultatai, tokie kaip kūno lengvumas, jaučiami iš karto! Presoterapija padės esant antsvoriui, edemai, celiulitui, „sunkių kojų“ pojūčiui, esant suglebusiai odai, gali padėti sumažinti apimtis. Tai itin naudinga reabilitacinė priemonė po operacijų ar sunkių sportinių treniruočių. Be to, po procedūros oda bus stangresnė, jausitės energingesni, gyvybingesni ir pailsėję.

Siekiant mažinti kūno apimtis rekomenduojame išbandyti procedūrų kursą – tinkamai tekanti limfa padeda pašalinti iš organizmo sunaikintas riebalines ląsteles ir jų turinį. Ši procedūra taip pat itin tinka: jaučiantiems lėtinį nuovargį, dirbantiems sėdimą darbą ir nerandantiems jėgų nueiti į treniruotę, norintiems išvengti kraujotakos ligų, visiems, kurie rūpinasi savimi ir nori jaustis žvalesni.
Galima rinktis presoterapiją ne visam kūnui – pvz. jei yra poreikis, galima sudaryti procedūrų kursą kojoms.

Procedūros kontraindikacijos

Šiai neinvazinei procedūrai beveik nėra kontraindikacijų, tačiau kai kuriais atvejais ši procedūra gali būti nerekomenduojama. Klientai, kuriems presoterapijos atlikti nerekomenduojame:
• Yra nustatyta giliųjų venų trombozė arba tromboflebitas
• Infekcijos srityse, kurioms norima taikyti preso-masažą
• Vėžiu sergantys klientai
• Klientai, turintys širdies stimuliatorių
• Sergantys įvairiomis širdies ir kraujagyslių ligomis
• Šiuo metu besilaukiančios moterys
• Epilepsija

Procedūros atlikimo trukmė ir kaina

Procedūros trukmė – 30-45 minutės. Jos metu atsipalaiduosite ir galėsite pasimėgauti laiku sau. Presoterapija su įvyniojimu kainuoja 30,00 Eur, įprasta presoterapija – kaina 25,00 Eur.

Turite klausimų apie presoterapiją? Su mumis galite susiekti internetu parašę el. laišką inga@deporo.lt arba paskambinę telefonu +370 67369239. Mūsų salonas įsikūręs Kaune, Savanorių pr. 125.

PRESOTERAPIJA
Presoterapija ( 45 min. ) 25 Eur
Presoterapija su įvyniojimu 30 Eur
SUSISIEKTI
Jeigu turite mums klausimų ar norite užsiregistruoti procedūrai, užpildykite pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime!