APIE MUS

Iš tiesų DEPORO studija atsirado tik klientų dėka! Kodėl? Štai visa istorija….


Prieš 14 metų įmonės įkūrėja Inga pradėjo dirbti profesionaliais grožio produktais prekiaujančioje įmonėje ir bendraudavo su klientais – profesionalais: manikiūristais, kirpėjais, vizažistais ir kitais grožio paslaugų teikėjais. Po 4 metų darbo ji nusprendė ir pati papildyti jų gretas, tapdama depiliacijos cukraus pasta meistre.


Pradžia Ingai tikrai nebuvo lengva. Daug darbo ir pastangų įdėjo, kol išmoko meistriškai valdyti cukraus pastą. Ir jai sekėsi labai gerai! Taip gerai, kad kiek vėliau savo žiniomis ji pradėjo dalintis su mokiniais, organizuodama depiliacijos cukraus pasta mokymus. Ir taip Inga dirbo visą dešimtmetį, kol rinkoje ėmė sparčiai populiarėti plaukelių šalinimas lazeriu…

Vis daugiau klienčių prasitardavo, kad mąsto apie plaukelių šalinimą lazeriu. Klientų norai tapo realybe: Inga nusprendė įsigyti plaukelių šalinimo lazerį. Taigi, turėdama didžiulį šeimos, draugų ir klientų palaikymą, Inga įkūrė įmonę Deporo, įsigijo lazerį, prie jos prisijungė ir sesuo Vaiva, kartu jos baigė kursus, atliko praktiką ir pasiūlė klientams plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą!

Neilgai trukus prie sesių prisijungė dar dvi nuostabios kosmetologės, kurios Deporo atlieka šiuo metu itin populiarias ir nepaprastai efektyvias kūno korekcijos procedūras.

Bet čia tikrai ne pabaiga! Planų yra daug ir nuostabių! Tad sekite naujienas ir dėkojame, kad esate, kad palaikote, kad pasitikite!

MŪSŲ MISIJA
Mes norime pasiūlyti klientams pačias populiariausias grožio paslaugas rinkoje, padedančias atsikratyti diskomforto, kompleksų ir jaustis geriau. Norime, kad paslaugos būtų personalizuotos, sutelkiant dėmesį į klientą ir jo išskirtinumus, kokybiškos ir prieinamos visiems.
MŪSŲ VIZIJA
Svajojame gyventi tokiame pasaulyje, kuriame kiekvienas žmogus jaustųsi gerai, nebijotų keistis ir tobulėti. Kad kiekvienas mylėtų save ir kitus. Dėl to domimės pačiais naujausiais išradimais, naujausiomis procedūromis, kad bent maža dalele prisidėtume prie teigiamų pokyčių.
SUSIPAŽINKITE SU DEPORO ŠEIMA

MŪSŲ KOLEKTYVAS, PILDANTIS JŪSŲ SVAJONES!

 

DEPORO stiprybė – jos darnus, profesionalus ir draugiškas kolektyvas. Nors jis nėra didelis, bet komandinis darbas ir didelės pastangos leidžia pasiūlyti klientams daug puikių paslaugų!

Deporo-staff-1
INGA IVANOVAITĖ
DEPORO įkūrėja, depiliacijos cukraus pasta profesionalė, vedanti mokymus, plaukelių šalinimo lazeriu ekspertė.
deporo-staff-2

VAIVA ADOMAITIENĖ

Grožio meistrė, plaukelių šalinimo lazeriu ekspertė.

Deporo-104

IRMINA NORKEVIČIŪTĖ

Masažo specialistė.

Deporo-komanda-001.jpg
GINTARĖ
Kvalifikuota kosmetologė su aukštuoju išsilavinimu.
SUSISIEKIME
Jeigu turite klausimų mums, norite gauti išsamesnės informacijos ar užsiregistruoti į procedūras – parašykite mums!