SUSIPAŽINKIME
INGA IVANOVAITĖ

Įmonės DEPORO įkūrėja. Iki savo svajonės Inga ėjo 14 metų, iš kurių net dešimtmetį dirbo depiliacijos srityje, tad drąsiai galima ją tituluoti depiliacijos karaliene.

Inga sukaupusi daug patirties, kuria dalinasi su savo mokinėmis: rengia profesionalius depiliacijos cukraus pasta mokymus ne tik pradedančiosioms, bet ir dirbančioms, bet tobulėti norinčioms meistrėms. Taip pat Inga atlieka ilgalaikį plaukelių šalinimą lazeriu. Ji nuolat tobulinasi, kad galėtų savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

Inga pasižymi kruopštumu bei dideliu atsakomybės jausmu, o jos nepriekaištinga darbo kokybė, puiki nuotaika ir humoro jausmas priverčia klientus nebeieškoti kito meistro!

2021 m. Inga įkūrė Deporo studiją, kurioje subūrė šaunią komandą ir siūlo pačias populiariausias rinkoje paslaugas: plaukelių šalinimą lazeriu, depiliaciją cukraus pasta, kūno formų korekciją, presoterapiją.

VAIVA ADOMAITIENĖ

Lazerinės epiliacijos specialistė.

Vaiva mūsų komandoje yra tikras pavyzdys, kad mokytis ir siekti savo svajonių niekada nevėlu. Pirmiausia Vaiva įgijo tarptautinės komercijos bakalaurą, tuomet – marketingo magistrą, tačiau jos širdis visuomet buvo grožio srityje, kurioje ji ir dirba jau daugiau, nei 15 metų. Nuolat ieškojusi veiklos, kuri jai padėtų save realizuoti, šiemet Vaiva baigė kosmetiko studijas, kad pagaliau galėtų dirbti darbą, kuris jai patinka.

Vaiva yra kruopšti ir atsakinga, besistengianti kiekvieną klientą sutikti nuoširdžiai, įsiklausanti į kliento pastabas ir atsižvelgianti į jas. Atlikdama procedūras, ji kiekvienam individualiai parenka optimaliausią programą, kad procedūra būtų maksimaliai efektyvi. Tikime, kad mokslo troškimas Vaivą nuves į dar platesnius vandenis ir ateityje ji jums pasiūlys ne vieną paklausią procedūrą mūsų Deporo studijoje.

Karolinos nuotrauka

KAROLINA PANGONYTĖ

Kosmetologė, kuri padės jums pakoreguoti nepatinkančias kūno zonas!

Karolina yra labai kruopšti ir atsakinga. Ji visuomet padarys daugiau, nei priklauso, nes siekia tobulų rezultatų. Mes nepaprastai džiaugiamės, kad ji prisijungė prie Deporo komandos, nes tokių narių mes ir ieškome: darbščių, atsakingų, nuoširdžių ir norinčių kiekvieną klientą nudžiuginti kuo geresniais rezultatais!

Karolina nuolat tobulinasi kursuose, kad įgytų naujų kompetencijų ir galėtų pasiūlyti mūsų klientėms pačias naujausias ir efektyviausias procedūras.

Tad jeigu jus erzina suglebusi kūno oda, celiulitas, nepatinka kūno formos ar norėtumėte nuo talijos ”nuimti” vieną kitą cm – registruokitės jau šiandien ir mes padėsime jums pasikeisti!
Veikla:

  • atlieka liekninamąsias kūno procedūras, norintiems padailinti savo kūno linijas, atsikratyti celiulito, sustangrinti odą;
  • atlieka presoterapiją.