SUSIPAŽINKIME
INGA IVANOVAITĖ

Įmonės DEPORO įkūrėja. Iki savo svajonės Inga ėjo 14 metų, iš kurių net dešimtmetį dirbo depiliacijos srityje, tad drąsiai galima ją tituluoti depiliacijos karaliene.

Inga sukaupusi daug patirties, kuria dalinasi su savo mokinėmis: rengia profesionalius depiliacijos cukraus pasta mokymus ne tik pradedančiosioms, bet ir dirbančioms, bet tobulėti norinčioms meistrėms. Taip pat Inga atlieka ilgalaikį plaukelių šalinimą lazeriu. Ji nuolat tobulinasi, kad galėtų savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

Inga pasižymi kruopštumu bei dideliu atsakomybės jausmu, o jos nepriekaištinga darbo kokybė, puiki nuotaika ir humoro jausmas priverčia klientus nebeieškoti kito meistro!

2021 m. Inga įkūrė Deporo studiją, kurioje subūrė šaunią komandą ir siūlo pačias populiariausias rinkoje paslaugas: plaukelių šalinimą lazeriu, depiliaciją cukraus pasta, kūno formų korekciją, presoterapiją.

VAIVA ADOMAITIENĖ

Lazerinės epiliacijos specialistė.

Vaiva mūsų komandoje yra tikras pavyzdys, kad mokytis ir siekti savo svajonių niekada nevėlu. Pirmiausia Vaiva įgijo tarptautinės komercijos bakalaurą, tuomet – marketingo magistrą, tačiau jos širdis visuomet buvo grožio srityje, kurioje ji ir dirba jau daugiau, nei 15 metų. Nuolat ieškojusi veiklos, kuri jai padėtų save realizuoti, šiemet Vaiva baigė kosmetiko studijas, kad pagaliau galėtų dirbti darbą, kuris jai patinka.

Vaiva yra kruopšti ir atsakinga, besistengianti kiekvieną klientą sutikti nuoširdžiai, įsiklausanti į kliento pastabas ir atsižvelgianti į jas. Atlikdama procedūras, ji kiekvienam individualiai parenka optimaliausią programą, kad procedūra būtų maksimaliai efektyvi. Tikime, kad mokslo troškimas Vaivą nuves į dar platesnius vandenis ir ateityje ji jums pasiūlys ne vieną paklausią procedūrą mūsų Deporo studijoje.

IRMINA NORKEVIČIŪTĖ

Masažo specialistė.

Grožio srityje Irmina darbuojasi jau daugiau nei 10 metų. Savo karjerą
pradėjusi nuo pardavimų, vėliau ji suprato, kad norėtų būti arčiau
žmonių, padėti jiems, tad nusprendė įgyvendinti savo seną svajonę –
tapti profesionalia masažo specialiste.

Sėkmingai baigusi klasikinio masažo modulį, Irmina nesustojo ir dar
tobulinosi kūno linijų formavimo kursuose.

Šiuo metu meistrė sėkmingai darbuojasi, savo klientus sužavėdama
nuoširdumu ir atsidavimu darbui.

Irmina džiaugiasi galėdama padėti klientams jaustis sveikiau ir
gražiau . Savo srityje ji nuolatos tobulėja, nes tik pati jausdamasi
gerai ir užtikrintai, gali drąsiai padėti savo klientams.

Kiekvienas klientas yra pasitinkamas ir išlydimas su šypsena, nes tik
atradus save gali taip stipriai mylėti savo darbą ir siekti rezultatų,
kurie džiugintų ne tik pačią, bet ir klientus.

GINTARĖ

Kvalifikuota kosmetologė su aukštuoju išsilavinimu, dirbanti šioje
srityje nuo 2014m. Dievina savo darbą, nuolatos domisi naujovėmis bei
atnaujina savo turimas žinias mokymuose bei seminaruose, kad savo
klientams galėtų pasiūlyti kuo platesnį spektrą profesionalių paslaugų.

Tai sritis, kuriai reikia daug kūrybos, meilės, o svarbiausia noro mokytis. Savo klientams pataria, kaip išsirinkti ir naudoti kosmetiką,kokias procedūras rinktis, kas tinkamiausia individualiam atvejui. Taip pat išklausiusi jūsų lūkesčių pateiks
rekomendacijas ir sudarys išsamų procedūrų planą, patars, kokios odos priežiūros priemonės jums tinka ir ko geriau vengti bei atsisakyti.

Gintarės tikslas – ne pakeisti, o pabrėžti kiekvieno žmogaus grožį bei priversti akis spindėti.Tiki, jog veidas — mūsų vizitinė kortelė,
o pradėti rūpintis juo — niekada nevėlu.

Džiaugiasi galėdama padėti klientams atsikratyti kompleksų, pagerinti
odos būklę ir įkvėpti pasitikėjimo.