Veido procedūros

Kiekvieno žmogaus veido bruožai yra unikalūs. Geras kosmetologas dirbdamas su savo klientu padeda atskleisti gražiausius bruožus. Bet kokios veido procedūros turi pabrėžti jūsų individualumą ir natūralų grožį. Profesionalaus kosmetologo, tinkamai parinktos procedūros ir priemonės padės pasiekti geriausiu rezultatus. Kokia mūsų salono specialisčių paslaptis? Kiekvienos procedūros tikslas yra išgauti natūraliai atrodantį tačiau pastebimą rezultatą – ar tai būtų odos patempimas, ar valymas. 

Kokios procedūros atliekamos „Deporo“ salone?

Šiuo metu atliekamos tokios veido procedūros Kaune:

1. Veido odos stangrinimas radiodažniu.
2. Kosmetinės procedūros, cheminiai pilingai:
– Aknės paveiktai odai
– Senėjimo prevencijai
– Esant riebalinių liaukų disfunkcijai
– Dehidratuotai odai
– Jautriai odai
– Kuperozinei odai
3Veido valymai:
– Ultragarsu
– Mechaninis
– Rūgštinis
– Kombinuotas

Kaip veikia veido odos stangrinimas radiodažniu?

Odos stangrinimas radiodažniu tai neinvazinė, odą stangrinanti procedūra, kuriai atlikti naudojamas bipolinis radiodažnio aparatas su vakuumine technologija. Šios veido procedūros metu naudojami antgaliai prijungti prie konsolės, kuri perduoda skirtingo poveikio radijo bangas. Veidui naudojami du antgaliui: veidui su intensyviu radiodažniu bei reguliuojamu gyliu (t.y. specialistė reguliuoja kaip giliai banga pateks į odą ir kurį odos sluoksnį paveiks) arba antgalis skirtas dvigubo smakro mažinimui, kuriame naudojamas radiodažnis ir vakuumas. Įprastai veidui reikalingos šešios tokios aparatinės veido procedūros atliekamos kas tris savaites. Palaikomosios procedūros įprastai atliekamos kas 2-3 mėnesius, priklausomai nuo veido odos būklės, naudojamų kosmetikos priemonių, gyvenimo būdo. 

Veido procedūros Kaune, kurias atlieka deporo.lt 

Deporo salone atliekamos įvairios kosmetinės veido procedūros. Šios paslaugos tinkamos tiek moterims, tiek vyrams. Jei turite klausimų apie procedūros kainą, susisiekite su mumis internetu arba skambinkite tiesiogiai jūsų pasirinktai specialistei.

Pas mus atliekamos kosmetinės procedūros, cheminiai šveitimai:

– Aknės paveiktai odai skirtų procedūrų metų dažnai naudojamos įvairios rūgštys: azelaino, salicilo, glikolio, pieno, migdolų ir kitos. Jos šviesina oda, padeda naikinti uždegimus, mažina randelius ir apsaugo nuo naujų aknės židinių formavimosi. Rūgštinis šveitimas padeda saugiai pašalinti viršutinį odos sluoksnį, mažina pigmentaciją, tad po procedūros oda atrodo skaistesnė. Be to, rūgštys mažina mažų raukšlelių gylį, pagerina drėkinančių priemonių įsiskverbimą, tad veidas atrodo atjaunėjęs.

– Senėjimo prevencijai skirtos procedūros parenkamos individualiai. Kosmetologė įvertins jūsų odos būklę, išvaizdą, problemines vietas ir pagal tai parinks procedūrą. Ji gali apimti šveitimą, vitaminų kokteilius, beadatinę mezoterapiją, retinolius, įvairias kaukes ir masažą. Siekiantiems ilgiau išlaikyti veido odą jauną – sudaromas procedūrų kursas bei parenkamos priemonės naudojimui namuose. 

– Esant riebalinių liaukų disfunkcijai parenkamas procedūrų kursas, kuris padeda reguliuoti gausų riebalavimąsi. Kosmetologė įvertinusi būklę parinks reikalingas priemones bei paruoš siūlomą procedūrų kursą, kuris padės spręsti riebalavimosi problemą. Šio kurso metu gali būti rekomenduotos priemonės naudojimui namuose, kurias padės gauti geriausią rezultatą. Klientui dirbant kartu su kosmetologu šią problemą galima suvaldyti ir džiaugtis gražia oda jau po kelių apsilankymų. 

– Dehidratuotai odai skirtos procedūros padės ją atgaivinti, atkurti hidrolipidinį barjerą. Odos drėkinimui ir atjauninimui dažnai pasitelkiami retinoliai, hialurono rūgštis, mikrodermabrazinės procedūros, masažas, kaukės su vitaminais ir aliejais, neinvazinis deguonies įvedimas ir kitos priemonės. Po procedūros jausitės pailsėjusi, veido oda bus minkšta ir drėgna, maloni liesti, be jokio tempimo jausmo. 

– Jautriai odai skirtos procedūros bus parenkamos pagal jūsų odos poreikį. Priklausomai nuo poreikių – oda gali būti nuraminta, atkurtas odos hidrolipidinis barjera ir kt. Specialistės užduodami klausimai padės pritaikyti tinkamiausią procedūrą jūsų veido odai ir gauti efektyvius rezultatus. Procedūros metu bus nuolat sekama jūsų odos būklė ir reakcija į jūsų asmeninius pojūčius. Net ir jautriai veido odai, galima rasti procedūras, kurios leis išėjus iš salono mėgautis švytinčia bei atsigavusia veido oda. 

– Kuperozinei odai skirtos procedūros turi būti itin švelnios. O po procedūros naudojamos įvairios vėsinančios kaukės pamaitins, atgaivins ir suminkštins jūsų veido odą. Mūsų kosmetologės nuolat lankosi įvairiose konferencijose, kursuose, mokymuose, gilina žinias ir taiko naujausias pasaulines tendencijas atitinkančias priemones ir metodus, tad galite būti tikri, kad jūsų oda bus pasirūpinta atitinkamai. 

Veido valymo procedūros Deporo salone

Vyresniame amžiuje mus veikia aplinkos tarša, makiažo priemonės, kondicionieriai, oro sąlygos ir kiti veiksniai, tad veido oda gali užsiteršti, išsausėti ir prarasti stangrumą. Kartais odos veikla sutrinka ir ji nebesugeba išsivalyti pati. Vėl suspindėti padės mūsų salone atliekamos įvairios veido valymo procedūros. Plačiau apie kiekvieną jų:

– Ultragarsu atliekamas valymas tinkamas jautriai, aknės pažeistai ir net kurperozinei odai. Tai švelnus valymas, kurio metu naudojama ultragarsinė mentelė. Tai efektyvus būdas pašalinti odos nešvarumus. Prieš procedūrą oda yra šveičiama, kad būtų pašalintos negyvos odos ląstelės. Šveitimas gali būti mechaninis, enziminis, rūgštinis, gomažas. Šveitimo tipas parenkamas pagal odos tipą bei tai, kokia procedūra po to laukia. Po valymo ultragarsu naudojami serumai ir kaukės pagal odos būklę. 

– Mechaninis veido valymas atliekamas, kai klientą kamuoja giliai užsikimšusios poros, kurių neišvalys joks ultragarsinis ar rūgštinis valymas. 

– Rūgštinis veido valymas tinka pačioms įvairiausios odoms ir turint pačių įvairiausių pageidavimų – nuo spuogų gydymo, atjauninimo iki odos švytėjimo. Kosmetologas gali parinkti įvairaus stiprumo rūgštis ir norėdamas išgauti geriausią efektą.

– Kombinuotas veido odos valymas yra dažniausiai atliekama procedūra, kadangi dažnai veido oda būna mišri – matoma ir sausų ir riebesnių vietų, tad joms gali būti taikomi skirtingi valymo metodai. 

Veido procedūros ir jų kainos

VEIDAS
Procedūra Kaina
Drėgmės atstatymo procedūra Aqua Splash 50 Eur
Raukšleles mažinanti ir odą šviesinanti maitinamoji pocedūra Shine Bright 50 Eur
Riebalinių liaukų veiklą reguliuojanti matinizuojanti procedūra Fresh Matte 50 Eur
Ultragarsinis veido odos valymas Special Care 50 Eur
Mechaninis odos valymas No Dirt 60 Eur
Giluminis kombinuotas veido odos valymas Ultimate Cleanliness 70-80 Eur
Rūgštinis veido odos valymas Sour Clean Care 50 Eur
Migdolinė šviesinanti ir kapiliarus stiprinanti procedūra Strong Capillaries 50 Eur
Bloomea La Fontaine prancūziška grožio procedūra odai 60 Eur
Bloomea La Fontaine prancūziška korekcinė procedūra odai 75 Eur
Lūpų putlinimas neinvaziniu metodu Plump Me 30 Eur
Leaseir bipolinio radiodažnio procedūra raukšlių mažinimui, odos atjauninimui ir stangrumo atkūrimui New Me 50-60 Eur
Leaseir vakuuminė bipolinio radiodažnio procedūra pasmakrės (pagurklio) mažinimui Slim Chin 50 Eur
SUSISIEKTI
Jeigu norite užsiregistruoti procedūrai ar turite su paslauga susijusių klausimų, rašykite mums!